BT Business - шаблон joomla Mp3
Кариера

Од основањето на МГИ Инвест ЛТД се стремиме кон создавање на професионален тим како клучен фактор за успех на компанијата.Нашите вработени ги сметаме како највреден капитал и се стремиме кон континуирано унапредување на нивното искуство и вештини. Во постојана потрага сме по нови кадри кои би биле дел од нашата компанија и би допринеле за нејзино унапредување. Ги охрабруваме сите заинтересирани, кои сакаат да станат дел од нашиот тим да испратат CV  наследната  е-mail адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. .

Like us on facebook